Reklama
  • Poniedziałek, 7 listopada 2016 (13:00)

    Tamara Arciuch przed trudną decyzją

Czeka ją szybki powrót do pracy.

Konferencja prasowa nowego sezonu serialu „Druga szansa”. Wśród aktorów nie mogło zabraknąć Tamary Arciuch (41), która wciela się w nim w jedną z głównych postaci. W krótkiej białej sukience aktorka wygląda zjawiskowo.

Reklama

Choć jest już w szóstym miesiącu ciąży, niewiele przytyła. Rozpuszczone włosy, delikatny makijaż, pięknie opalone, zgrabne nogi i sandały na wysokich obcasach dopełniają idealną stylizację, odciągając uwagę od ledwie zarysowanego ciążowego brzuszka.

Chciała urodzić przed 40.

Właśnie spełnia się wielkie marzenie aktorki i jej partnera życiowego Bartłomieja Kasprzykowskiego (39). W grudniu przywitają na świecie córeczkę. Podobno para już od dwóch lat starała się o drugie dziecko. Ich pierwszy syn, Michał, w czerwcu skończył 7 lat i od dawna marzył o rodzeństwie.

Aktorka ma też 17-letniego syna Krzysztofa z małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem. Wprawdzie aktorka liczyła na to, że uda jej się urodzić trzecie dziecko przed czterdziestką, ale dziś cieszy się, że tak się nie stało.

Dzięki temu mogła bowiem w zeszłym roku przyjąć propozycję udziału w „Drugiej szansie”, grając razem z wcielającą się w główną rolę Małgorzatą Kożuchowską. Serial okazał się hitem i w tym tygodniu zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii.

Pilnuje diety, by za dużo nie przytyć

To dla Tamary Arciuch z całą pewnością doskonały zawodowo czas. Oprócz „Drugiej szansy” wciąż możemy ją oglądać w serialach „M jak Miłość” i „Ojciec Mateusz”.

Aktorka dobrze wie, że musi wykorzystać tę dobrą passę w zawodzie i właśnie to napędza ją do zdwojonego wysiłku. Pani Tamara miała nadzieję, że po narodzinach córki będzie mogła jakiś czas spędzić z maleństwem w domu.

Niestety, najprawdopodobniej będzie musiała podjąć trudną decyzję o powrocie do pracy zaledwie kilka tygodni po porodzie. To dlatego tak pilnuje diety.

Je tylko starannie dobrane posiłki, by nie przytyć za wiele i po porodzie móc jak najszybciej wrócić do szczupłej sylwetki. Na szczęście w opiece nad noworodkiem będzie mogła liczyć na pomoc partnera i rodziny.

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.