Reklama
  • Czwartek, 23 lutego (10:00)

    Piotr Głowacki zostanie tatą

Aktorska para rzadko pokazuje się razem na branżowych imprezach

Jeden z najbardziej rozchwytywanych w ostatnich latach aktorów, Piotr Głowacki (36) oraz jego żona, także aktorka, Agnieszka Marek (34), wkrótce zostaną rodzicami.

Gdy kilka dni temu widzieliśmy parę na świątecznych zakupach w jednym z warszawskich supermarketów, nie dało się nie zauważyć sporego, ciążowego brzuszka aktorki. Ona, w zaczesanych gładko włosach i bez makijażu, wolno poruszała się po sklepie z butelką wody w ręce, jej mąż zaś ochoczo nosił torby z zakupami.

Wcześniej związany był z inną aktorką

Reklama

Piotr Głowacki, znany miłośnikom kina m.in. z ról w filmach „Bogowie”, Planeta singli” czy „7 rzeczy…” oraz serialach „Pierwsza miłość”, „Belfer” czy „Na noże”, poznał swoją żonę w szkole teatralnej. On dopiero zaczynał studia (wcześniej studiował prawo), ona była na drugim roku.

Nie od razu zostali parą. Piotr najpierw związał się z inną koleżanką po fachu, Katarzyną Maciąg, lecz nigdy nie pokazali się razem oficjalnie. Być może czuli, że jednak nie są dla siebie stworzeni.

Wesele urządzili na deskach teatru

Po rozstaniu z Katarzyną Piotr skupił się na karierze. O związku z Agnieszką opowiedział dopiero niedawno. – Długo chodziliśmy obok siebie, spotykaliśmy się od czasu do czasu, wychodziliśmy na spacery, a potem tak nagle usiedliśmy któregoś dnia, spojrzeliśmy i… W którymś momencie człowiek musi sobie wybrać kogoś, z kim będzie siedział do końca życia.

Kiedy postanowił oświadczyć się Agnieszce, jego mama, zgodnie z rodzinną tradycją, podarowała mu swój zaręczynowy pierścionek. Wesele urządzili na deskach teatru. Dziś spełnia się ich marzenie. Niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.