Reklama
  • Czwartek, 23 lutego (10:00)

    Piotr Głowacki zostanie tatą

Aktorska para rzadko pokazuje się razem na branżowych imprezach

Jeden z najbardziej rozchwytywanych w ostatnich latach aktorów, Piotr Głowacki (36) oraz jego żona, także aktorka, Agnieszka Marek (34), wkrótce zostaną rodzicami.

Gdy kilka dni temu widzieliśmy parę na świątecznych zakupach w jednym z warszawskich supermarketów, nie dało się nie zauważyć sporego, ciążowego brzuszka aktorki. Ona, w zaczesanych gładko włosach i bez makijażu, wolno poruszała się po sklepie z butelką wody w ręce, jej mąż zaś ochoczo nosił torby z zakupami.

Wcześniej związany był z inną aktorką

Reklama

Piotr Głowacki, znany miłośnikom kina m.in. z ról w filmach „Bogowie”, Planeta singli” czy „7 rzeczy…” oraz serialach „Pierwsza miłość”, „Belfer” czy „Na noże”, poznał swoją żonę w szkole teatralnej. On dopiero zaczynał studia (wcześniej studiował prawo), ona była na drugim roku.

Nie od razu zostali parą. Piotr najpierw związał się z inną koleżanką po fachu, Katarzyną Maciąg, lecz nigdy nie pokazali się razem oficjalnie. Być może czuli, że jednak nie są dla siebie stworzeni.

Wesele urządzili na deskach teatru

Po rozstaniu z Katarzyną Piotr skupił się na karierze. O związku z Agnieszką opowiedział dopiero niedawno. – Długo chodziliśmy obok siebie, spotykaliśmy się od czasu do czasu, wychodziliśmy na spacery, a potem tak nagle usiedliśmy któregoś dnia, spojrzeliśmy i… W którymś momencie człowiek musi sobie wybrać kogoś, z kim będzie siedział do końca życia.

Kiedy postanowił oświadczyć się Agnieszce, jego mama, zgodnie z rodzinną tradycją, podarowała mu swój zaręczynowy pierścionek. Wesele urządzili na deskach teatru. Dziś spełnia się ich marzenie. Niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

  • A to dopiero niespodzianka! George Clooney (55) przez dwie dekady uchodził za najbardziej zatwardziałego kawalera w Hollywood. Wprawdzie „z odzysku”, bo w młodości był krótko żonaty, ale przez... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.