Reklama
  • Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 (11:05)

    Paulina Sykut-Jeżyna w ciąży!

W Wielkanoc modliła się w Watykanie, by zostać mamą. Jej prośba została wysłuchana. Późną jesienią na świat przyjdzie dziecko.

Tak, jestem w ciąży. Właśnie zaczyna się piąty miesiąc – potwierdziła szczęśliwa gwiazda Polsatu.

Reklama

– W tej chwili czuję się bardzo dobrze, choć przyznam, że pierwsze tygodnie nie były przyjemne, bo miałam straszne mdłości. Teraz sporo czytam o macierzyństwie i przygotowuję się do nowej roli. Mąż przegląda książki razem ze mną i bardzo mnie wspiera. On i dziadkowie oszaleli na wieść o dziecku. Piotr wręcz skakał z radości – opowiada pogodynka.

O dziecko Paulina Sykut-Jeżyna (35) i jej mąż biznesmen Piotr Jeżyna (45) starali się od dawna. Są bardzo zgodną parą. Poznali się 18 lat temu. Ślub w Puławach, w kościele Najświętszej Maryi Panny wzięli 20 sierpnia 2011 roku. W święta wielkanocne wybrali się do Rzymu, by w tych wyjątkowych miejscach pomodlić się w ważnych dla siebie sprawach.

– Mamy swoją intencję, ale nie będę jej zdradzał – mówił wtedy „Dobremu Tygodniowi” mąż Pauliny. Tajemnicą nie było jednak, że marzą o dziecku. Ich prośby zostały wysłuchane. Maleństwo przyjdzie na świat późną jesienią. Przyszli rodzice nie mogą się doczekać. Już wiele miesięcy temu, podczas remontu domu, urządzili pokoik dla nowego członka rodziny. Prezenterka planuje zrezygnować z pracy jakiś czas przed porodem, nie od razu też wróci na wizję.

– Będzie na pewno dobrą mamą. Bardzo pragnęła tego dziecka – zdradza nam znajoma Pauliny.

Dobry Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.