Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (15:00)

    Natalia Kukulska. Zostanie mamą po raz trzeci!

Doskonale odnajduje się w roli kobiety domowej, żony i matki. Za kilka miesięcy jej rodzina powiększy się. Powita na świecie dziewczynkę o imieniu Laura!

Goście, którzy w marcu tego roku przyszli na huczne przejęcie z okazji 40. urodzin Natalii Kukulskiej, mieli nie lada kłopot. Czego jeszcze jej życzyć? Ma przecież wszystko, o czym można marzyć. Zdrowie i duży osobisty urok. Ludzie ją kochają.

Reklama

Jej kariera rozwija się świetnie, właśnie wyszła reedycja jej pierwszej solowej płyty z piosenkami dla dzieci. Do tego ma miłość – mąż Michał Dabrówka (44) kocha ją nad życie. A dzieci, Jasiek (16) i Ania (11), są muzycznie uzdolnione i bardzo dobrze radzą sobie w szkole.

Doskonale wie, jak połączyć sprawy zawodowe z życiem rodzinnym

Czego więc jeszcze chcieć od życia? Odpowiedź poznaliśmy kilka dni temu, gdy wokalistka zamieściła w internecie wymowne zdjęcie, na którym widać wyraźnie już zaokrąglony brzuszek.

Jej menedżerka Monika Małyszek potwierdziła radosną nowinę: pani Natalia spodziewa się trzeciego dziecka! Będzie dziewczynka, przyjdzie na świat w styczniu. Rodzice nazwą ją Laura, bo widzą w niej „Laurkę” dla pani Natalii na 40. urodziny.

Przygotowania do jej przyjścia na świat nieco zmieniły plany piosenkarki, która pracuje nad nową płytą, lecz jej wydanie i promocję przełożyła na wiosnę przyszłego roku, gdy Laura będzie już na świecie.

Bez zmiany za to pozostaje udział pani Natalii w jesiennym „The Voice of Poland”, do którego zdjęcia zaczyna już w tym miesiącu. Nie rezygnuje również z za- planowanych wcześniej koncertów.

Świat & Ludzie

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.