Reklama
  • Wtorek, 27 września 2016 (13:00)

    Natalia Kukulska znowu zostanie mamą!

Kiedy zdmuchiwała świeczki na swym urodzinowym torcie, wypowiedziała życzenie, a ono się właśnie spełnia!

Jedyna córka tragicznie zmarłej przed laty gwiazdy estrady lat 70., Anny Jantar oraz kompozytora Jarosława Kukulskiego, od zawsze marzyła od dużej rodzinie.

Reklama

Po narodzinach drugiego dziecka, obecnie 11-letniej Anny, wyznała w jednym z wywiadów, że plan minimum wykonała, bo ma i syna, i córkę, ale chciałaby mieć więcej dzieci. Jej marzenie się spełniło! Tuż po 40. urodzinach wokalistka Natalia Kukulska nabrała pewności, że po raz trzeci zostanie mamą.

Mimo ciąży artystka nie zwalnia tempa. Po konsultacji z lekarzem zdecydowała się na wakacyjny wypad do Hiszpanii, do malowniczej Andaluzji, gdzie ładuje akumulatory przed jesienną harówką – zostanie bowiem jednym z pięciu trenerów wokalnego show The Voice of Poland.

– Nie mogę podać płci dziecka ani terminu porodu, ale na pewno nie odwołamy żadnych zobowiązań zawodowych do połowy grudnia – usłyszeliśmy od agentki artystki Moniki Małyszek.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Kiedy 6 grudnia Robert Lewandowski (28), zaraz po strzeleniu pięknego gola, ogłosił na stadionie w Monachium, że niedługo zostanie ojcem, jego żona Anna (28), o czym mało kto wiedział, oprócz... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.