Reklama
  • Czwartek, 20 października 2016 (13:05)

    Natalia Kukulska urodzi drugą córeczkę

Artystka, która w marcu świętowała czterdzieste urodziny, spodziewa się trzeciego dziecka. Z mężem, Michałem Dąbrówką, wychowuje 16-letniego Janka i 11-letnią Anię.

Reklama

– Plan minimum wykonany – żartowała kilka lat temu w wywiadzie, zdradzając, że myślą z mężem o kolejnym dziecku. Wydawało się, że może to pozostać w sferze marzeń, bo, jak przyznaje piosenkarka, jej życie zawodowe ostatnio nabrało tempa.

Najwyraźniej jednak znalazła sposób, by pogodzić jedno z drugim, bo menedżerka potwierdziła wiadomość o ciąży artystki. A ona sama zamieściła na Facebooku zdjęcie, na którym starsze pociechy trzymają ręce na jej zaokrąglonym brzuchu i opatrzyła zabawnym komentarzem: „Od jakiegoś czasu ćwiczę jednopak. Dzieci mówią, że efekty już widać”.

Ale na powinszowania znajomych zareagowała już poważnie, zdradzając termin rozwiązania: „Gratulacje przyjmę, mam nadzieję, na początku stycznia, ale dziękuję za wszystkie oznaki radości i życzenia”.

Na świat ma przyjść dziewczynka. Rodzice już wybrali jej imię: Laura. Piosenkarka dba o to, by stworzyć swoim pociechom szczęśliwy dom. Na jej dzieciństwie cieniem położyła się śmierć mamy, Anny Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej, gdy Natalia miała cztery latka.

Dorastała pod opieką taty i babci i choć dali jej wiele miłości, czuła się samotna. Jej dzieci tego nie doświadczą...

Dobry Czas

Zobacz również

  • Zakończyła sportową karierę 2 lata temu. Pełną zwycięstw, medali i rekordów. Potem potrzebowała czasu na to, żeby odnaleźć się na nowo w życiu i uwierzyć w siebie. Teraz staje przed jeszcze... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.