Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:05)

    Natalia Kukulska. Trzecie dziecko. Druga córka?

Cóż to za radosna wiadomość. Piosenkarka Natalia Kukulska (40) spodziewa się swojego trzeciego dziecka! Urodzi się ono na początku przyszłego roku.

Ta informacja rozeszła się lotem błyskawicy, ale tym razem wyszła ona od samej zainteresowanej, która na prywatnym Facebooku zamieściła zdjęcie, które jednoznacznie wskazywało, że piosenkarka jest w ciąży.

Na fotografii widać było Natalię Kukulską ze swoimi dziećmi, 11-letnią Anną i 16-letnim Janem, które uśmiechnięte trzymają mamę za brzuch. Na fotografii widać wielką radość całej rodziny z faktu, że wkrótce ich familia powiększy się. Artystka zamieściła też komentarz pod zdjęciem: „Od jakiegoś czasu ćwiczę jednopak. Dzieci mówią, że już widać efekt!!!”.

Absolutnie nie chce rezygnować z pracy

Reklama

Informację o trzeciej ciąży potwierdziła także menedżerka pani piosenkarki, Monika Małyszek. Menedżerka pytana również o to, czy będzie to dziewczynka, bo takie pojawiły się informacje, odpowiedziała jednemu z portali internetowych, że prawdopodobnie tak! Pojawiły się też doniesienia, że córka pani Natalii oraz jej męża Michała Dąbrówki (44) będzie miała na imię Laura. Wieści o ciąży Natalii Kukulskiej są dość zaskakujące.

Tym bardziej, że artystka niedawno dołączyła do ekipy jury muzycznego programu TVP „The Voice of Poland”. Na szczęście, nagrania poszczególnych odcinków show już się zaczęły. W telewizji będzie można je zobaczyć jesienią. Dlatego nie ma żadnego problemu związanego z ciążą piosenkarki. Zresztą sama Natalia Kukulska nie zamierza w najbliższych miesiącach rezygnować z działalności artystycznej i zawodowej.

Na jej stronie internetowej kalendarz koncertowy jest wypełniony aż do grudnia tego roku. I jeśli nic niespodziewanego się nie stanie, to artystka zamierza wypełnić swoje zobowiązania. W ubiegłym roku w lutym ukazała się ostatnia premierowa płyta Natalii Kukulskiej „Ósmy plan”.

Ostatnio dużo mówiło się, że nowy krążek mógłby się ukazać jeszcze w tym roku późną jesienią. Teraz wydaje się to mało prawdopodobne. Dlatego jeśli płyta pojawi się na rynku, to w przyszłym roku, a może jeszcze później, bo Natalia Kukulska przede wszystkim będzie musiała skupić się nad opieką nad małym dzieckiem i to będzie dla niej najważniejsza sprawa.

Znając jednak artystkę, trudno wykluczyć, że nawet z małym dzieckiem będzie pracowała w studio, żeby jej fani mogli cieszyć się z nowej płyty.

Będzie kolejny głos do rodzinnych występów

Wracając do ciąży Natalii Kukulskiej, warto tu wspomnieć, że nigdy nie kryła, że marzy o dużej rodzinie. Nie tak dawno w rozmowie z jedną z rozgłośni radiowych pani Natalia mówiła, że ponieważ ma już syna i córkę, to plan minimum wypełniła, ale cały czas myśli o kolejnym dziecku. Dzisiaj widać, że nie były to nieuzasadnione deklaracje. Z narodzin kolejnej wnuczki zapewne bardzo by się cieszył ojciec pani Natalii, Jarosław Kukulski.

Niestety, zmarł on w 2010 roku. A to on zaszczepił w Natalii Kukulskiej miłość do muzyki. Dlatego artystka może dziś mówić, że jej rodzina jest rodziną rozśpiewaną.

– Podczas świąt każdy zawsze coś wnosił. Mój tata siadał przy pianinie. My dzieliliśmy się na głosy – wspominała swego czasu piosenkarka i dodawała, że nawet jadąc z całą rodziną samochodem, zdarza się im śpiewać. Ta muzyczna tradycja zapewne jeszcze bardziej się umocni po narodzinach trzeciego dziecka. Wypada też mieć nadzieję, że sama pana Natalia zniesie ciążę śpiewająco.

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.