Reklama
  • Piątek, 9 września 2016 (09:37)

    Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. Rodzice po raz trzeci

Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka bardzo się cieszą, że ich rodzina się powiększy.

Zawsze wygląda pięknie, ale teraz jest jeszcze bardziej promienna niż zwykle. Uśmiech nie schodzi też z twarzy męża Natalii Kukulskiej, muzyka Michała Dąbrówki. Są szczęśliwi, bo po raz trzeci zostaną rodzicami! Kolejne dziecko powitają na początku przyszłego roku. I będzie to dziewczynka, którą nazwą Laura!

Jej przyjścia na świat nie może doczekać się brat, 16-letni Janek i siostra, 11-letnia Ania. Także rodzice Michała i babcia Natalii – 92-letnia Halina Szmeterling, która mieszka razem z wnuczką. Szczęśliwa mama wygląda świetnie i tak też się czuje. Chroniąca swoją prywatność, chętnie dzieli się dziś radosną nowiną.

Reklama

Menadżerka artystki zapewnia, że piosenkarka zamierza koncertować tak długo, jak tylko się da. Tak było przy poprzednich ciążach i wierzy, że tak samo będzie tym razem. Natalię będziemy również oglądać jako trenerkę w „The Voice of Poland” w TVP 2, a wiosną planuje wydanie kolejnej płyty. Świętować będzie już z trójką swoich pociech!

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Na ten moment czekała z niecierpliwością. Właśnie urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka jest zdrowa i niedawno wraz z mamą wróciła do domu, gdzie powitała ją szczęśliwa rodzina. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.