Reklama
  • Wtorek, 28 lutego (08:05)

    Natalia Kukulska. Czy będzie świąteczna niespodzianka?

Jak to bywa z narodzinami, nigdy nie wiadomo, kiedy dokładnie maleństwo przyjdzie na świat. Natalia Kukulska czeka już na Laurę.

Choć termin porodu ma wyznaczony na początek stycznia 2017 r. niedawno publicznie wyznała, że boi się przedwczesnych narodzin Laury. – Mam nadzieję, że nie zrobi mi tego w sylwestra. Nie chcę skończyć jak Bridget Jones – mówi Natalia Kukulska (40). Wokalistka dobrze wie, jak to bywa z terminami, jest już w końcu mamą dwójki dzieci. Na dodatek, mimo obaw o wcześniejsze rozwiązanie, nie planuje zwalniać tempa pracy.

Reklama

– Do połowy grudnia mamy zaplanowane koncerty... zobaczymy. Wszystko zależy od tego jak Laura się ułoży – zapewniała pani Natalia. A jeśli maleństwo pojawi się wcześniej?

W rodzinnym domu artystki wszystko jest już przygotowane na przyjście małej Laury

W połowie sierpnia pani Natalia zrobiła generalny remont, po którym pojawił się pokoik dla najmłodszego członka rodziny Kukulskich. Spakowana jest już torba do szpitala, a dzieci pod nieobecność rodziców trafią prawdopodobnie pod opiekę teś ciów wokalistki. – Pani Janina jest gotowa do pomo cy, czeka tylko na informację, że już się zaczęło – mówi przyjaciółka rodziny. A kiedy się zacznie, wie już tylko mała Laura. Może właśnie w okresie świątecznym?

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Zakończyła sportową karierę 2 lata temu. Pełną zwycięstw, medali i rekordów. Potem potrzebowała czasu na to, żeby odnaleźć się na nowo w życiu i uwierzyć w siebie. Teraz staje przed jeszcze... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.