Reklama
  • Wtorek, 22 listopada 2016 (11:05)

    Natalia Kukulska. Czeka ją gorąca jesień

Robi tak samo, jak kiedyś jej mama.

Pierwsze odcinki „The Voice od Poland” za nią. Natalia Kukulska (40) występuje w roli jurorki najnowszej edycji programu. Piosenkarka podjęła się tego wyzwania, choć wiedziała już, że jest w ciąży. Zaplanowany dawno grafik koncertowy pozostał bez zmian, podobnie jak prace nad nową płytą.

Natalia nie zamierza zwolnić tempa aż do grudnia, czyli do finału „The Voice of Poland”. Na przełomie grudnia i stycznia po raz trzeci zostanie mamą. Tak samo intensywnie pracowała jej mama, kiedy na przełomie 1975 i 1976 roku była z nią w ciąży.

Życie zdecydowało za nią

Reklama

Wiedziała, że ten rok będzie dla niej wyjątkowy, ponieważ 3 marca obchodziła 40. urodziny. Nie spodziewała się jednak aż tylu zmian w życiu prywatnym. Choć na pewno zastanowiły ją słowa Edyty Bartosiewicz, która zimą, gdy dzieliły garderobę podczas jednego z koncertów, powiedziała jej, że to będzie jej rok.

Natalia twierdzi, że Edyta Bartosiewicz, która interesuje się astrologią, wywróżyła jej trzecią ciążę: „Zobaczysz, teraz w twoim życiu prywatnym będą działy się przełomowe rzeczy!” – stwierdziła, a potem opowiedziała jej o wszystkich szczegółach.

O trzecim dziecku Natalia myślała już od dawna, ale nie miała odwagi podjąć decyzji o powiększeniu rodziny. Obawiała się, czy nie jest już dla niej za późno i czy wszystkiemu podoła. – Zastanawiałam się, czy odważę się na trzecie dziecko – wyznała w wywiadzie. – Życie za mnie zdecydowało. Najwyraźniej tak jest najlepiej.

Odnowią przysięgę małżeńską

Natalia przyznaje, że w ciąży czuje się nawet lepiej niż wcześniej. Jeśli urodzi chłopca, da mu imię po swoim zmarłym ojcu, kompozytorze Jarosławie Kukulskim. Jeśli na świat przyjdzie dziewczynka, najprawdopodobniej dostanie imię Laura. Wraz z mężem Michałem Dąbrówką, z którym ma 16-letniego syna Jana i 11-letnią Annę, marzą, by po narodzinach trzeciego dziecka odnowić małżeńską przysięgę.

Miałoby to nastąpić podczas chrzcin maleństwa. – Jest coś takiego, że jak się nie dzieje nic, to kompletnie nic, a jak już się dzieje - to wszystko na raz - komentuje Natalia Kukulska. – Ilość wydarzeń na ten rok jest dla mnie nie do wyobrażenia, ale wierzę, że dam radę.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • A to dopiero niespodzianka! George Clooney (55) przez dwie dekady uchodził za najbardziej zatwardziałego kawalera w Hollywood. Wprawdzie „z odzysku”, bo w młodości był krótko żonaty, ale przez... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.