Reklama
  • Środa, 25 stycznia (13:00)

    Natalia Kukulska. Ciąża nie zmieniła jej zamiarów

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i maluch nie postanowi przyjść na świat wcześniej, jej rodzina powiększy się w styczniu. Natalia Kukulska jest już w szóstym miesiącu ciąży.

W sobotnie wieczory możemy oglądać ją na żywo w roli jurorki telewizyjnego talent show „The Voice of Poland”. Przyszła mama jest w doskonałej formie, wygląda pięknie, promienieje szczęściem i… ani myśli zwolnić tempa.

Wiosną wyda nową płytę

Reklama

„The Voice of Poland”, do którego ekipy jurorskiej dołączyła we wrześniu tego roku, to nie jedyne zawodowe wyzwanie piosenkarki na teraz. Jej kalendarz jest zapełniony niemal do Bożego Narodzenia.

Występuje obecnie z wyjątkowymi koncertami, jej osobistym hołdem dla muzyki Michaela Jacksona. Nagrała też singiel „Nasz czas” do najnowszego serialu rysunkowego Disneya „Elena z Avaloru”.

Do tego ma zaplanowanych kilka wywiadów i sesji zdjęciowych. A w „wolnych chwilach” kończy składać swój kolejny, po wydanym w lutym 2015 roku „Ósmym planie”, album solowy.

Premiera nowej płyty Natalii Kukulskiej ma się odbyć wiosną przyszłego roku. I, jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, ten plan ma się nie zmienić.

– Podkreślam to cały czas, że Natalia ma mnóstwo zobowiązań artystycznych, udział w „The Voice of Poland” jest jednym z nich. Mamy zapełniony kalendarz i tutaj nie będzie zmian – potwierdza menedżerka piosenkarki. Bez problemu może być zawodowo aktywna, bo, jak zapewnia od początku ciąży, błogosławiony stan jej bardzo służy.

– Czuję się nawet lepiej niż zwykle – mówi Natalia Kukulska. – Mam więcej siły i potrafię się bardziej zmobilizować. Moją nową płytę można mierzyć ilością przypalonych potraw, spóźnień dzieci do szkoły i zarwanymi nocami. Ale to nie jest koniec świata – dodaje. Piosenkarka nie ukrywa ogromnej radości z powodu kolejnego dziecka. Z poślubionym w 2000 roku, po 10 latach znajomości Michałem Dąbrówką są już rodzicami dwójki pociech: 16-letniego Jana i 11-letniej Anny, ale Natalia zawsze mówiła, że marzy się jej duża rodzina. Choć nie obyło się bez obaw.

Piosenkarka w marcu tego roku skończyła 40 lat. – Zastanawiałam się, czy odważę się na trzecie dziecko – zdradziła. – Życie za mnie zdecydowało. Najwyraźniej tak jest najlepiej – dodała. Na szczęście obawy były zbędne. Ciąża przebiega dobrze. Na świat ma przyjść dziewczynka. Podobno dostanie imię Laura.

RB

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Na ten moment czekała z niecierpliwością. Właśnie urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka jest zdrowa i niedawno wraz z mamą wróciła do domu, gdzie powitała ją szczęśliwa rodzina. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.