Reklama
  • Środa, 19 kwietnia (11:05)

    Małgorzata Socha. Została mamą po raz drugi

Na ten moment czekała z niecierpliwością. Właśnie urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka jest zdrowa i niedawno wraz z mamą wróciła do domu, gdzie powitała ją szczęśliwa rodzina.

Reklama

Małgorzata Socha (36) jest trochę zmęczona, ale jakże szczęśliwa. Parę dni temu, w jednym ze szpitali na warszawskim Wilanowie, na świat przyszła jej druga, wyczekiwana od miesięcy, córka. Jest zdrowa, śliczna i dostała piękne imię... Barbara.

O narodzinach małej poinformował w sieci przyjaciel aktorki, projektant Łukasz Jemioł (33). „Witam piękną małą księżniczkę na świecie. Wujek już nie może się doczekać, aż będzie Cię ubierał, gratulacje” – napisał pod zdjęciem prezentu dla dziewczynki, które opublikował. Od razu posypały się gratulacje od zaprzyjaźnionych gwiazd.

Aktorka już wróciła z córeczką do domu, w którym czekał pokoik dla małej Basi

W opiece nad nowym członkiem rodziny od początku dzielnie pomaga pani Małgosi jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, który przejął też część obowiązków nad starszą córeczką Zosią (3). – Dla wszystkich to nowa sytuacja, więcej obowiązków, jednak przede wszystkim ogromna radość – mówi nam znajoma aktorki. Gwiazda na razie nie myśli o powrocie do pracy. Chce jak najwięcej czasu spędzić z dziewczynkami w spokoju i z dala od show-biznesu. Od dawna zresztą deklaruje, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu i to na nią zawsze stawiała w życiu. Wielokrotnie powtarzała też, że marzy jej się trójka dzieci. Na szczęście Małgorzata Socha ma już taką pozycję zawodową, że nie musi martwić się o angaż w produkcjach filmowych z powodu czasowej niedyspozycyjności. Ekipa „Przyjaciółek” już dawno tak zaplanowała zdjęcia, że w 9 sezonie widzowie nie odczują braku serialowej Ingi. A kolejne wejście na plan zdjęciowy, jeśli zostanie podjęta decyzja o nakręceniu 10 sezonu, będzie dopiero latem.

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Kiedy 6 grudnia Robert Lewandowski (28), zaraz po strzeleniu pięknego gola, ogłosił na stadionie w Monachium, że niedługo zostanie ojcem, jego żona Anna (28), o czym mało kto wiedział, oprócz... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.