Reklama
  • Poniedziałek, 24 października 2016 (11:00)

    Małgorzata Socha: Zosia czeka na rodzeństwo

Nad Bałtykiem z rodziną i przyjaciółmi miło spędziła wolny czas.

Jurata. Jeden z najbardziej atrakcyjnych kurortów na Mierzei Helskiej i jedno z ulubionych miejsc wypoczynkowych naszych rodzimych gwiazd. Nie było więc zaskoczeniem, że na tutejszej pięknej plaży kilka dni temu można było spotkać Małgorzatę Sochę z mężem Krzysztofem i córeczką Zosią.

Czas w gronie przyjaciół

Reklama

Nad Bałtykiem odpoczywała w towarzystwie znajomych i ich pociech. Spacerowała po plaży, bawiła się z dziećmi, wygrzewała się w promieniach słońca, które tego dnia nie zawiodło. W gronie przyjaciół wesoło spędzała czas. Beztroska, szczęśliwa i promieniejąca. 36-letnia aktorka wprawdzie dotychczas nie potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Ale na pewno już tego nie ukrywa.

Gdy na plaży rozebrała się do bikini, widać było mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek. Małgorzacie ciąża służy, wyraźnie jest w doskonałej formie. Wygląda pięknie. Mamą zostanie już pod koniec roku.

Małgorzata i poślubiony w 2008 roku Krzysztof Wiśniewski po raz pierwszy zostali rodzicami 3 lata temu. Ale od razu wiedzieli, że na tym ich plany rodzicielskie się nie kończą. – Jak ma się pierwsze dziecko, to się myśli już o drugim. Nie znam chyba kobiety, która powiedziałaby po pierwszym: basta. Myśli się o kolejnym potomstwie – zdradziła Małgorzata zaraz po narodzinach Zosi.

Trochę pracy, trochę wakacji

Przez czas poprzedniej ciąży aktorka przeszła bez problemów. Pracowała niemal do końca. Jak się dowiedzieliśmy, tym razem nie będzie inaczej. Scenarzyści z serialu „Na Wspólnej” tak dostosowali scenariusz, by nie miała zbyt męczących scen. Podobnie w serialu „Przyjaciółki”, do którego nagrania nowych odcinków ruszyły w lipcu. Nieprzerwanie przez następne kilka tygodni będzie można ją oglądać także na scenie warszawskiego Teatru 6.piętro. Jest zapracowana, ale w wolnych chwilach stara się regenerować siły.

A lato w tym roku miała fantastycznie zaplanowane. Kilka wypadów nad polskie morze i wyjazd na Bałkany, którym cieszyła się wyjątkowo. – Jedziemy ze znajomymi do Chorwacji. Całymi rodzinami, wszyscy razem, pełno dzieciaków. I będzie super – ekscytowała się jeszcze przed wakacjami. – Pamiętam Chorwację jeszcze za czasów Jugosławii. To będzie taki powrót do przeszłości – dodawała.

RB

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Kiedy 6 grudnia Robert Lewandowski (28), zaraz po strzeleniu pięknego gola, ogłosił na stadionie w Monachium, że niedługo zostanie ojcem, jego żona Anna (28), o czym mało kto wiedział, oprócz... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.