Reklama
  • Piątek, 19 sierpnia 2016 (14:00)

    Małgorzata Socha. Znowu jest w ciąży!

Czy wybrała już imię dla drugiego dziecka?

Mamy dopiero lato, ale już wiadomo, że w domu Małgorzaty Sochy (36) najbliższe Boże Narodzenie będzie wyjątkowo szczęśliwie. A to dlatego, że w okolicach Gwiazdki ma się pojawić na świecie druga pociecha aktorki i poślubionego jej w 2008 roku biznesmena Krzysztofa Wiśniewskiego. Gwiazda właśnie weszła w drugi trymestr ciąży!

Para ma już 3-letnią córeczkę Zosię. Mała imię dostała po babci Małgorzaty. – Babcia Zosia była ukochaną babcią. Na komodzie w moim domu stoi jej zdjęcie. Była dobra, ciepła, niezwykle piękna – mówiła jakiś czas temu aktorka, zdradzając również, że jej babcia była niespełnioną artystką i na pewno bardzo cieszyłaby się, wiedząc, że wnuczka związała swoje życie z aktorstwem.

Reklama

– Opowiadała, jak przed wojną grała Tytanię w „Śnie nocy letniej” w amatorskim teatrze. Chciała jechać do Krakowa i zostać aktorką, ale jej mama powiedziała, że swojej córki na stracenie nie puści. W tamtych czasach uczciwa kobieta aktorką nie zostawała. Babcia nie doczekała chwili, żeby zobaczyć mnie na scenie – wyjawiła Małgorzata.

Po kim imię dostanie kolejne maleństwo? Na decyzję przyszli rodzice mają jeszcze trochę czasu. Na razie za kilka dni świętować będą 6. rocznicę ślubu. Dodatkowo latem mija 20 lat od ich pierwszego spotkania. Dużo wyjątkowych powodów do świętowania.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Na ten moment czekała z niecierpliwością. Właśnie urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka jest zdrowa i niedawno wraz z mamą wróciła do domu, gdzie powitała ją szczęśliwa rodzina. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.