Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:06)

    Małgorzata Socha. Czy przyjaciółki pójdą w jej ślady?

Reklama

Wszystkie trzy grają w serialu „Przyjaciółki” i są w szczęśliwych związkach. Trzy lata temu niemal równocześnie Małgorzata Socha (36), Anita Sokołowska (40) i Joanna Liszowska (37) zaszły w ciążę. Potem każdego dnia na planie aktorki dzieliły się swoimi doświadczeniami jako mamy. Dla Anity i Małgosi to był debiut w nowej roli. Joanna miała już wtedy 2-letnią córeczkę.

Czyżby sytuacja sprzed lat miała się teraz powtórzyć? Małgorzata Socha znów spodziewa się dziecka. Co na to jej koleżanki z serialu? Anita Sokołowska także podjęła decyzję o powiększeniu rodziny. – Oboje z Bartkiem starają się o to od kilku miesięcy. Anita ma nadzieję, że i ona doświadczy cudu macierzyństwa po raz drugi – mówi jej znajoma.

Małgosia trzyma kciuki za plany koleżanki. Być może do tego grona dołączy jeszcze Joanna Liszowska. Razem z mężem biznesmenem Olą Serneke mają dwie córki i marzą o synu.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • A to dopiero niespodzianka! George Clooney (55) przez dwie dekady uchodził za najbardziej zatwardziałego kawalera w Hollywood. Wprawdzie „z odzysku”, bo w młodości był krótko żonaty, ale przez... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.