Reklama
  • Wtorek, 16 sierpnia 2016 (13:05)

    Maciej Zakościelny zostanie tatą

Na ekranie wcielał się już w postać ojca. Wkrótce sprawdzi się w tej roli w życiu. Wiemy, z kim spodziewa się dziecka.

Słoneczne, czerwcowe popołudnie w Warszawie. Oczekująca drugiego dziecka Agnieszka Grochowska (37) właśnie wybrała się na spacer. Z uroków pięknej pogody w tym samym czasie postanowił skorzystać Maciej Zakościelny (36). I nie był sam...

Koleżance po fachu przedstawił piękną, wysoką dziewczynę w zaawansowanej ciąży, którą otaczał opiekuńczym ramieniem. Stało się jasne, że Maciej za kilka tygodni zostanie ojcem. A jego partnerką jest światowej sławy modelka. Ta sama, z którą aktor był już widziany w 2014 roku, kiedy czule żegnał ją na lotnisku Okęcie.

Reklama

Paulina Wyka (28) z Kęt w województwie małopolskim robi karierę na rynku modowym, odkąd w 2003 r. została pierwszą wicemiss Polski nastolatek. Później zajęła 2. miejsce w międzynarodowej edycji konkursu Look Model Search i brała udział w dziesiątkach sesji zdjęciowych na całym świecie.

Ale aktor dobrze wie, jak funkcjonują związki na odległość. Iza Miko (35), z którą spotykał się przez 2 lata, czy kolejna jego partnerka – aktorka Caity Lotz (29) mieszkały w USA. Z kolei dla modelki Diany Tadjuideen-Pakulskiej (30) aktor na jakiś czas przeprowadził się nawet do Francji. Z tych znajomości nic jednak nie wyszło.

– Maciej dojrzał już do poważnych decyzji. To typ domatora, który nie chce się przy nikim lansować ani brylować na salonach – zdradza nam jego znajomy. A sam Maciek już dwa lata temu potwierdził w wywiadzie, że myśli o założeniu rodziny.

– Chyba będę fantastycznym ojcem. Tymczasem sprawdzam się w kontaktach z dziećmi znajomych i testy wypadają pomyślnie – mówił. Tego samego zdania jest też mama aktora.

– Chciałabym, żeby syn się ożenił i żeby pojawiły się wnuki. – mówiła nie tak dawno Lucyna Zakościelna. I jej marzenie wkrótce się spełni!

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Hollywoodzki gwiazdor Mel Gibson (61) doczekał się kolejnej pociechy. Jego o 35 lat młodsza partnerka Rosalind Ross (26) urodziła mu dziewiąte dziecko. Syn pary otrzymał imiona Lars Gerard.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.