Reklama
  • Piątek, 4 listopada 2016 (13:05)

    Kuba Wesołowski już wybrał ojca chrzestnego

Za kilka miesięcy na świecie pojawi się upragnione dziecko aktora. Jest szczęśliwy, bo będzie to syn.

W pierwszy tydzień sierpnia Kuba Wesołowski (31) z żoną Agnieszką (30) spędził kilka dni nad Bałtykiem. Aktor brał udział w dorocznym triathlonie, a ukochana mu kibicowała.

Reklama

Po zawodach, choć pogoda nie dopisała, spacerowali po plaży, obejmowali się i przytulali. Agnieszka, już w widocznej ciąży, od czasu do czasu głaskała swój brzuszek. Jak zdradził ostatnio Kuba, będą mieli syna.

Wszystko układa się tak, jak sobie zaplanowali. Dwa lata temu w czerwcu wzięli ślub i marzyli o powiększeniu rodziny. Teraz te pragnienia się spełniają. Oczekując na dziecko, para zastanawia się, jakie imię dać chłopcu, oraz planuje chrzciny.

– Kuba marzy, by ojcem chrzestnym synka został Robert Lewandowski. Poznali się jakiś czas temu i polubili. Piłkarz jest fanem filmu. Oglądał „Czas honoru”, w którym grał Kuba. Ich żony bardzo się zaprzyjaźniły – mówi „Dobremu Tygodniowi” znajomy aktora. Kuba od dawna podziwiał talent piłkarski Roberta Lewandowskiego (27). Sam od dziecka trenował piłkę nożną, dziś występuje w zespole piłkarskim artystów. Ich ścieżki przecięły się dzięki żonom.

– Anię poznałam przez projektantkę Violę Piekut. Przygotowywałam się wtedy do ślubu. Stojąc przed lustrem w przymierzalni, doszłam do wniosku, że warto nad sobą popracować, potrenować. Viola poleciła mi obóz organizowany przez Anię – wspomina Wesołowska. Żona piłkarza namówiła Agnieszkę do zmiany nawyków żywieniowych i do tego, by sama przygotowywała posiłki.

Kuba był zaskoczony, kiedy ukochana zaczęła szaleć w kuchni, ale wkrótce rozsmakował się w kaszach i owsiankach

Koszem kwiatów dziękował żonie za smaczne gotowanie. A ona była wdzięczna przyjaciółce za dobre rady. Gdy tylko Ania jest w Polsce, spotykają się choćby na godzinkę. W 27. urodziny przyjaciółki Agnieszka złożyła jej życzenia na Facebooku.

– Dziękuję Ci, Aniu, za nasz wspólny rok, zmieniłaś moje życie o 180 stopni! Chciałabym choć w małym stopniu być dla Ciebie taką podporą, jaką Ty jesteś dla mnie – napisała Agnieszka. Aktor z żoną odwiedzają Lewandowskich w Monachium. Wiele razy byli na stadionie podczas meczów, uczestniczyli w słynnym Oktoberfest, czyli monachijskim święcie piwa.

W ubiegłym roku bawili się na imprezie urodzinowej Roberta. Potem gościli sławnego piłkarza na imieninach Kuby, które aktor zorganizował w jednej z restauracji na Starym Mieście w Warszawie. Kubę i Roberta wiele łączy, przede wszystkim tradycyjne wartości, które obaj wyznają.

– Jestem konserwatystą. Rodzina, dom, dobro, sprawiedliwość, odwaga – to wartości, które cenię – mówi aktor. Piłkarz publicznie deklaruje przywiązanie do wiary i do polskości. Kilka lat temu brał udział w akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. Przed meczami zawsze odmawia modlitwę. Taki ojciec chrzestny to wzór do naśladowania dla pierworodnego syna Wesołowskich.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Kiedy 6 grudnia Robert Lewandowski (28), zaraz po strzeleniu pięknego gola, ogłosił na stadionie w Monachium, że niedługo zostanie ojcem, jego żona Anna (28), o czym mało kto wiedział, oprócz... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.