Reklama
  • Poniedziałek, 12 grudnia 2016 (13:05)

    Kenan İmirzalıoğlu zostanie ojcem?

Kenan İmirzalıoğlu, pierwszy twardziel tureckiej telewizji, będzie śpiewał kołysanki?

Jeszcze niedawno zapowiadał, że planuje zostać ojcem najwcześniej w 2018 roku. Ma bowiem zbyt wiele zobowiązań zawodowych, by móc przyspieszyć ten termin. Teraz jednak może się okazać, że los spłatał mu figla. Wścibscy paparazzi wypatrzyli ostatnio jego żonę, Sinem Kobal, podczas wypoczynku na plaży.

Reklama

Na zdjęciach bardzo wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek aktorki. Co bystrzejsi komentatorzy wyliczyli nawet, że w ciągu pięciu miesięcy, które upłynęły od jej ślubu z Kenanem İmirzalıoğlu, Sinem przybrała na wadze tyleż kilogramów.

Być może to tylko efekt domowych obiadków i statecznego małżeńskiego życia. Ale jeśli za brzuszkową aferą kryje się coś więcej, Kenan będzie musiał podjąć kilka ważnych decyzji.

Która rola okaże się dla niego ważniejsza: serialowego macho w stylu bohaterów „Ezela” lub „Karadayı” czy… kochanego tatusia?

KLC

Kurier TV

Zobacz również

  • Zakończyła sportową karierę 2 lata temu. Pełną zwycięstw, medali i rekordów. Potem potrzebowała czasu na to, żeby odnaleźć się na nowo w życiu i uwierzyć w siebie. Teraz staje przed jeszcze... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.