Reklama
  • Wtorek, 31 stycznia (13:00)

    Janet Jackson. Tuż przed porodem

Już zaledwie kilka tygodni dzieli Janet Jackson (50) od upragnionego macierzyństwa. Siostra zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona i jej mąż Wissam Al Manna (42) spodziewają się pierwszego dziecka. Dla fanów piosenkarki ta wiadomość była sporym zaskoczeniem.

Wszak gwiazda 16 maja tego roku skończyła 50 lat. Janet twierdzi, że zajście w ciążę w tym wieku umożliwiła jej przemiana duchowa, która dokonała się w niej po poślubieniu 4 lata temu miliardera z Kataru Wissama Al Manna. Po ślubie gwiazda przyjęła wiarę męża i przeszła na islam.

Reklama

Kilka dni temu para pokazała się publicznie po raz pierwszy od czasu ogłoszenia ciąży. Piosenkarka idąca za rękę z mężem miała na sobie oryginalną wersję tradycyjnego muzułmańskiego nakrycia głowy, tzw. hidżab.

Zdaniem niektórych (w tym jej byłego męża), nie jest to pierwsza ciąża Janet, podobno gwiazda w wieku 18 lat urodziła dziecko i oddała do adopcji.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Choć w sporcie osiągnęła wszystko, prywatnie nie była szczęśliwa. Teraz ma jednak dla kogo żyć. Z kochającym mężczyzną u boku zakłada rodzinę. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.