Reklama
  • Poniedziałek, 20 lutego (08:00)

    Anna i Robert Lewandowscy czekają na dziecko

Na przełomie marca i kwietnia Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami. Co w ich życiu zmieni pojawienie się dziecka?

Radosną nowinę ogłosił sam piłkarz. I to w spektakularny sposób! W trakcie rozgrywek Ligi Mistrzów, po strzeleniu zwycięskiego gola w meczu z Atlético Madryt, sportowiec schował piłkę pod koszulkę i włożył kciuk do ust!

– Miałem takie marzenie, że jak żona będzie spodziewać się dziecka, to ja poinformuję o tym jako pierwszy. Ania jest w piątym miesiącu ciąży – wyjaśnił już po zejściu z boiska. – Piłkę zostawię sobie na pamiątkę. Będę do niej często wracał pamięcią.

Olbrzymia podwyżka

Reklama

Posypały się gratulacje z całego świata. Życzenia złożyli fani, koledzy z boiska i prezydent Andrzej Duda. Na myśl o wnuku radują się też obie przyszłe babcie.

– Wiadomo, że każda matka cieszy się, jak dziecko się pojawia – powiedziała Maria Stachurska. Z kolei Iwona Lewandowska już dwa lata temu mówiła, że daje swojemu synowi maksymalnie rok, dwa na zostanie ojcem.

– Robert jest już chrzestnym, pasuje mu małe dziecko. Po pojawieniu się malucha na świecie Lewandowscy, jak wszyscy młodzi rodzice, przeżyją prawdziwą rewolucję. Jednak to nie wszystko, bo jak analizują specjaliści – narodziny dziecka przyniosą im dodatkowe pieniądze. Wartość kontraktów reklamowych, które teraz zapewne podpiszą, będzie wyższa o kilka milionów złotych. Do tego Robert Lewandowski niedawno przedłużył umowę z Bayernem Monachium.

Będzie grał w barwach klubu do końca sezonu 2020/2021. Na mocy nowego porozumienia zarobi 15 mln euro rocznie! Tym samym sportowiec stał się najlepiej zarabiającym piłkarzem Bundesligi. Dzięki takim sumom para nie musi się martwić o przyszłość.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.