Reklama
  • Poniedziałek, 20 marca (08:05)

    Amal Alamuddin i George Clooney. Będą bliźnięta?

Ich radością żyje niemal cały świat. W końcu ich rodzina stanie się pełna.

Reklama

Jak pisaliśmy w poprzednim numerze „Życia na Gorąco” George Clooney (55) i jego młodsza o 17 lat żona Amal Alamuddin (obecnie też Clooney) wkrótce zostaną rodzicami. Wszystko jednak wskazuje na to, że ich szczęście będzie wyjątkowe. Jak bowiem twierdzi amerykańska prasa, para spodziewa się narodzin bliźniąt!

Media już jakiś czas temu donosiły, że para już od pewnego czasu stara się o potomstwo. Ze względu na wiek i uwarunkowania medyczne oboje mieli zdecydować się na zapłodnienie in vitro.

Zresztą takie rozwiązanie proponowali im ponoć sami lekarze, którzy uważali, że w ich przypadku będzie to najlepsza i najbezpieczniejsza sytuacja. Jednak ani aktor, ani jego poślubiona w 2014 roku małżonka nie przewidzieli, że od razu zostaną rodzicami dwójki dzieci.

Spokojnie czekają na potomstwo

Wieść niesie, że wkrótce urodzi się córka i syn słynnej pary. Przyszli rodzice na razie nie chcą komentować plotek na ten temat. Jednak gdy kilka dni temu pojawili się na jednej z oficjalnych imprez w Hollywood, niemal wszyscy od razu zauważyli wyraźnie zaokrąglony brzuszek żony aktora.

Wszystko więc wskazuje na to, że najbardziej wyczekiwane dzieci show-biznesu już niebawem pojawią się na świecie. Jednego można dziś być pewnym, że Amal i George Clooney będą wspaniałymi rodzicami. Oboje są już dojrzałymi osobami, które są świadome obowiązków, jakie wiążą się z wychowaniem dzieci. Również ich kariera jest ustabilizowana.

Zarówno jego gwiazdorski status jest niepodważalny, jak i kariera prawnicza Amal ma się znakomicie. W takim domu, gdzie niczego nie brakuje, a rodziców łączy głębokie uczucie, wychowanie dwójki dzieci nie powinno sprawiać naprawdę żadnych problemów.

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Choć w sporcie osiągnęła wszystko, prywatnie nie była szczęśliwa. Teraz ma jednak dla kogo żyć. Z kochającym mężczyzną u boku zakłada rodzinę. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.