Reklama
 • Środa, 16 listopada 2016 (13:00)

  Dwa lata temu Anna Gzyra, znana z serialu „M jak miłość”, wyszła za mąż. Teraz przyszedł czas na powiększenie rodziny. Aktorka pojawiła się niedawno publicznie w obcisłej sukni, w której wyraźnie widać było zaokrąglony brzuszek. Prawdopodobnie na początku roku zostanie po raz drugi mamą – z poprzedniego związku ma 5-letnią córeczkę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 15 listopada 2016 (13:05)

  Znana z serialu „M jak miłość” aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Jej 6-letni synek Antoni ze związku z aktorem Mikołajem Roznerskim (32) jest przeszczęśliwy, że w końcu będzie miał rodzeństwo. Przyszła mama, która jest w zaawansowanej ciąży, już zaczęła przygotowania do narodzin maleństwa. Kupuje ciuszki i potrzebne akcesoria. Nie uczestniczy też w życiu towarzyskim. Z obecnym partnerem nie chce się na razie afiszować.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 listopada 2016 (15:00)

  Wokalista lada moment zostanie ojcem. Oby tylko zdążył do szpitala na czas!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 listopada 2016 (14:00)

  W maju zaręczył się z młodszą o 8 lat partnerką Joanną Skrzyszewską. Teraz planują ceremonię ślubną. Ale zanim to nastąpi powitają na świecie swoje dziecko.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 listopada 2016 (13:00)

  Czeka ją szybki powrót do pracy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 listopada 2016 (13:05)

  Za kilka miesięcy na świecie pojawi się upragnione dziecko aktora. Jest szczęśliwy, bo będzie to syn.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 listopada 2016 (10:00)

  Pogłoska o ciąży Beren Saat wraca jak bumerang. Znowu trzeba wszystkiemu zaprzeczać…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 października 2016 (14:00)

  Znają się 18 lat, małżeństwem są od pięciu. Niedawno Paulina Sykut (35) i Piotr Jeżyna (45) świętowali tę rocznicę szczególnie. Pogodynka spodziewa się bowiem pierwszego dziecka. Róża przyjdzie na świat pod koniec roku. Z tej okazji na Instagramie Pauliny pojawiło się romantyczne zdjęcie małżonków. Para długo zwlekała z powiększeniem rodziny, ponieważ chcieli być w pełni odpowiedzialni za swoje decyzje. Teraz jednak oboje nie mogą się już doczekać, kiedy urodzi się ich upragn

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 października 2016 (14:00)

  Znany z serialu „M jak miłość” Rafał Mroczek (34) wkrótce zostanie ojcem. Aktor zamieścił na profilu na Facebooku zdjęcia z narzeczoną Joanną Skrzyszewską, na których widać już wyraźnie zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy. Rafał jest bardzo szczęśliwy, choć ma świadomość, że czeka ich wyzwanie – Teraz się zacznie. Chwile niełatwe, ale najpiękniejsze – napisał. Z Joanną, która jest modelką, miss Nastolatek 2006, zaręczył się trzy miesiące temu w Meksyku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 października 2016 (11:05)

  Spełniło się marzenie Macieja Stuhra (41). Aktor będzie miał syna. W wywiadzie udzielonym „Vivie” wyznał, że nada mu imię Tadeusz. Gwiazdor ma już córkę z poprzedniego małżeństwa Matyldę (16). – Radość jest olbrzymia, ale też jest zdecydowanie większa doza spokoju – powiedział. Już planuje prezenty dla malucha, o których marzył jako mały chłopiec m.in. kupno sterowanego samolotu czy kolejki. Synek przyjdzie na świat lada moment.

  Czytaj więcej Komentarzy:0